Lokasyonlar
Lokasyonlar

Lokasyonlar

 

 

  • Lokasyon : Antalya, Antalya Havalimanı Dış Hatlar, Antalya Havalimanı İç Hatlar, Antalya Merkez, Boğazkent, Boğazkent Otelleri, Belek, Belek otelleri, Kadriye, Kadriye otelleri, Alva Donna Exclusive Hotel Belek, Orange County Resort Hotel Belek, Crystal Waterworld Resort & SPA, Crystal Family Resort & SPA, Siam Elegance Hotels & SPA, Bellis Deluxe Hotel, Sueno Hotels Deluxe Belek, Calista Luxury Resort, Tui Magic Life Masmavi, Melas Lara Hotel, Pine Beach Belek, Gloria Golf Resort, Gloria Sports Arena, Gloria Serenity Resort, Robinson Club Nobilis, Titanic Deluxe Golf Belek, Titanic Beach Lara Resort, Tıtanıc Hotels, Club Mega Saray Hotel, IC Hotels Santai Family Resort, IC Hotels Green Palace, IC Hotels, Maxx Royal Belek Golf Resort, Rixos Hotels, Rixos Premium Belek, Club Privé by Rixos Belek, Aquaworld Belek, Green Max Hotel, Susesi Luxury Resort, Fun&Sun Famıly Club Belek, Sherwood Dreams Resort, Sherwood Suites Resort, Sherwood Exclusive Lara, Regnum Carya (Regnum Carya Golf & Spa Resort), Bütün Hotellerimize Ücretsiz Teslimat Veriyoruz,

 

 

 

 

Uzun Dönem Kiralama Hizmeti Nedir?

30 günden daha uzun bir süre için yapılan araç kiralamaları uzun dönem kiralama olarak adlandırılır. Bu tür kiralamalar bireysel olarak ta yapılabilmekle birlikte genellikle firmalar tarafından tercih edilen bir kiralama şeklidir.

Uzun Dönem Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?

Uzun dönem kiralamaların prosedürü, kiralanacak araçların sayısı, kiralama süresi, yapılacak toplam kilometre gibi faktörlere göre fiyat çalışmaları yapıldığı, ayrıca kiralama yapan firmanın finansal analizi yapıldıktan sonra fiyat verilebildiği için, kismetrentacar@gmail.com rezervasyon merkezimize yazılı talebinizin iletilmesi ile yapılmaktadır.

 

 

 

 

Uzun Dönem Kiralama Hizmetinin Avantajı Nedir?

Uzun dönem kiralama hizmeti aldığınızda, kiralanan araçların vergi, bakım ve onarım, sigorta ve tüm giderleri kiralama süresince KISMET RENT A CAR tarafından karşılanır. Kiralama yapan firma, araçlar için ekstra finans yüküne katlanmaz, böylece araçlar için ayıracağınız nakit kaynaklarını farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

 

 

Uzun Dönem Kiralama Hizmetinin Kolaylıkları Nedir?

Uzun Dönem araç kiralama hizmeti ile aylık kiralama bedellerini gider olarak gösterebilir, ayrıca aracınızla ilgili takip işlemlerini üstlenmek zorunda da kalmazsınız.

Uzun Dönem Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uzun dönem araç kiralama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken başlıca konular şunlardır:

  • Uzun dönem kiralama yapacağınız araçları ihtiyacınıza uygun marka ve modellerden seçmek

  • Aracın yakıt tüketimini dikkate alarak, aracın size getireceği yakıt maliyetini hesaplamak.

  • Aracın sigortasının neleri kapsadığını dikkatle inceleyerek, gerekiyorsa ek sigortaları almak.

  • Uzun Dönem Araç Kiralama Sözleşmesinin bütün maddelerini dikkatle inceleyerek, sözleşmenin kapsamı konusunda bilgi sahibi olmak.

  • Aracı teslim alırken yakıt miktarı ve varsa çizikleri dikkatle not etmek ve gerekiyorsa fotoğraflarını çekmek.

 
 
 
 
 
Rezervasyon İçin Tıklayınız...
 
 
 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014