Hakkımızda

Hakkımızda

  BELEK RENT A CAR  

 
 

 

 

Belek Rent A Car  Firmamız  Belek ' de Birçok koşulda ihtiyaç duyulan arabalar, özellikle turistik bölgelerde daha da çok tercih edilmektedir. İster iş ziyareti için, isterse de turistik ziyaretlerde araç kullanmak kişilere zamandan tasarruf etme olanağı sağlar. belek de birçok kişi bu noktada araç kiralama hizmetlerden yararlanmaktadır. Belek  sektördeki başarılı çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Her zaman kalite standartlarına uyma gayreti içerisinde olan firmamız araç kiralama sürecini olabildiğince şeffaf bir şekilde sürdürmektedir. Müşterilerimize onlarca araç seçeneğini uygun fiyatlarla sunarak her zevke ve cüzdanı memnun etmeye çalışıyoruz. Belek Hotels Rent A Car  olarak bulunduğumuz tüm ülkelerde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Kadriye Rent A Car bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının rent a car, En iyi rent a car önerileri, müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

 

 

 

 

Boğazkent Rent A Car  Müşteri Deneyimi Birimi olarak siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve beklentilerini belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendirir ve çözümleriz. Belek rent a car ayrıca yaptığımız düzenli anketlerle Boğazkent Rent A Car  müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız. Belek Luxury Rent A Car, Müşteri Deneyimi Birimi olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerinden taviz vermemektir. Kadriye Rent A Car Talep, beklenti ve sorularınız, iş süreçlerimizde sürekli iyileştirme ve geliştirme fırsatı olarak değerlendirilmektedir.

 

 

 

 

Boğazkent Rent A Car her türlü öneri, talep, eleştiri ve yorumlarınızı hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında Belek Rent A Car Whatsapp İletişim +90538 406 07 49 /  Belek Rent A Car İletişim +90 544 823 19 90 İletişim Merkezimiz ve Telegram( +90538 406 07 49) Hattımız, web sitemizde bulunan iletişim formumuz veya kismetrentacar@gmail.com  e-posta adresimiz aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz.

Müşteri Başvuru Yönetim Politikamız


Belek Rent A Car Sorularınız, talepleriniz ve eleştirileriniz için internet sitemiz üzerinden iletişim formu veya e-posta aracılığı ile ve hafta içi mesai saatleri arasında iletişim merkezimiz veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
•  sahsen Başvurularınızın alındığı bilgisi, E-posta ve Sms yoluyla ya da iletişim merkezimiz tarafından iletilmektedir.
• Bașvurularınız herhangi bir ücret alınmadan adil, tarafsız ve eșit olarak değerlendirilmektedir.
• Kișisel bilgilerinizin gizliliği bizim için son derece önemli olup başvuru konunuz haricinde hiçbir amaçla üçüncü șahıslarla paylaşılmamakta ve kullanılmamaktadır.
• Başvurularınız şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde değerlendirilmekte, uygulanabilir çözümler sunmaya, ihtiyaçlarınızı karșılamaya ve haklarınızı her zaman korumaya özen göstermekteyiz.
• Sorularınız, talepleriniz ve eleştirileriniz kayıt altına alınarak, çözüm önerileri ve alınan kararlar gerekçeleriyle açıklanır.
• Antalya de sizlerden gelen her türlü geri bildirimi, ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin ve iș süreçlerimizin iyileștirilmesini sağlayacak șekilde değerlendiriyor; Kadriye Rent A Car  mükemmeli hedefleyerek müșteri odaklı bir yaklașım benimsiyoruz.

 

 

 

Belek Firmamız  Belek Rent A Car sektöründe başarılı çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Rent A Car her zaman kalite standartları doğrultusunda hizmet vermeyi ilke haline getirmiş olan firmamız, araba kiralama sürecini olabilecek en şeffaf haliyle sürdürmektedir. Kadriye Rent A Car müşterilerimize uygun fiyatlarla onlarca çeşit araç seçeneği sunarak her zevke ve bütçeye hitap etmeyi hedefliyoruz.

 

 

 

 

 

Belek Araç Kiralama sürecinde müşterilerimize her zaman olabilecek en kolay ve hızlı hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Sürecin oldukça kolay ve zahmetsiz olması sayesinde her zaman sadık müşteriler kazanmayı ve bu hizmet döngüsünün daha da kaliteli bir hale gelmesini hedefliyoruz. Araç alternatiflerimizi her geçen gün daha da arttırarak, her ihtiyaca doğru şekilde yanıt vermeyi amaçlıyoruz.

 

 

 

 

Belek Firmamızın en temel isteği, müşteri memnuniyetini doğru şekilde kazanarak doğru süreçler sunmaktır. Belek Bu doğrultuda araç kiralama hizmetlerini en şeffaf ve kaliteli şekilde yöneterek sizlere hak ettiğiniz hizmetleri en yüksek oranda sunuyoruz. Sizler de ihtiyaç duymanız halinde araç kiralama hizmetlerini kaliteli bir firmadan almak istiyorsanız,  Kısmet Rent A Car ailesi olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

 
 
Belek Rent A Car güvenilir ve saygın bir kuruluş imajımızı her yeni gün ile daha çok güçlendirerek , araç kiralama ve filo  hizmetlerini tanıtma ve benimsetmede öncü olmak,ayrıca bu konudaki tartışılmaz kalitesini ve şirket imajını daima korumak.memnuniyetiniz bizler için çok önemli..
 
 
                          
 
 
 Belek Araç kiralama sektöründe mutlak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteden ödün vermeden en yüksek verimi sağlayan, deneyim ve bilgi birikimlerini  mümkün olan en kısa sürede siz müşterilerimize hizmet olarak yansıtan, her geçen gün tecrübesi ile  büyüyen öncü şirketler arasında olmak.
 
 
 
 
 
 
 VİZYONUMUZ 
 
 
 
BUNU BAŞARMAMIZ İÇİN YANIMIZDA OLMANIZI İSTERİZ SİZDE BİZİMLE ANTALYAYIN HERYERİNİ KEŞFEDİN BELEK ARAÇ KİRALAMA AİLESİ OLARAK BİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HER DAİM NERDE OLURSA OLSUN BİR TELEFON KADAR YAKIN OLDUĞUMUZU BELİRTMEK İSTERİZ .BELEK KISMET RENT A CAR OLARAK  HEDEFİMİZ MİSAFİR MEMNUNİYETİDİR.. 
 
 
 
 
 
 
 
SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ BELEK RENT A CAR KADRİYE RENT A CAR, RENT  A CAR BOĞAZKENT, AKSU RENT A CAR, MURATPAŞA RENT A CAR, LARA RENTAL BELEK OTELLERİ ARAÇ KİRALAMA, BU SEKİLDE  AİLEMİZ BÜYÜK VE GENİŞ HER DAİM YANINIZDA OLDUĞUMUZU BELİRTİRİZ... 
 

BELEK RENT A CAR

KADRİYE RENT A CAR

KUNDU RENT A CAR

LARA RENT A CAR

MURATPAŞA RENT A CAR

KEMER RENT A CAR

AKSU RENT ACAR

BOĞAZKENT RENT A CAR

ANTALYA HAVALİMANI [ AİRPORT ] ANTALYA MERKEZ  HER LOKASYONDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

 

 

 BELEK RENT A CAR HAKKINDA 

 

 

"Belek Rent A Car Belek Bölgesinde Araç Kiralama Şirketidir. Siz Değerli Misafirlerimize Kiralık Araç ve Kiralık ev, Kiralık Villa Hizmeti Sunmaktadır. Kadriye Rent A Car Boğazkent Rent A Car Aksu Rent A Car Antalyanın Her Bölgesinde Rent A Car  Hizmeti Sunmaktayız." Melas Lara Rent A Car, Belek Car Rental Service, Kadriye Rent a car service, Boğazkent Rent a car service, kundu Rent A Car Service,Limak Lara Rent A Car Service, Boğazkent Rent A Car Service, Kadriye Rent A Car Service, Kadriye Rent a car rental Belek transferbelek car rental company, Belek Rent a car deliver service to hotel

 

 

 

 

 

 

 

Belek te  tatil keyfinize değecek aracı bulacağınızdan eminiz..Belek Rent A Car,Boğazkent Rent A Car,Kadriye Rent A Car,Aksu Rent A Car,Kundu Rent A Car Lara Rent A Car Belek Araç Kiralama Belek transfer, Belek Rent a car, Belek Car Rental, Belek luxury car rental, Best Car Rental, Belek Airport Transfer, Belek rent a car, Belek car rental, boğazkent rental, Belek, Belek cabrio rental, Belek car rental service, kadriye Rent a car, Boğazkent Rent a car.Belek Rent a car, Kadriye Rent a car, Boğazkent Rent a car, Antalya Rent A Car, Kundu Rent A Car, Belek Economic Car Rental, Belek Hotels Car Rental, Belek Rent A Car Service,

 

 Hakkımızda 

Eyyup Aydınlık tarafından Antalya’da kurularak 15 aracı ile hayatına başlayan  KISMET CAR RENTAL, bugün Antalya ’nın 73 noktasında 100 e yaklaşan aracıyla kurumsal firma ve personellerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, günlük ortalama 2.000 araç kiralaması gerçekleştiren, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış ‘’Antalya’nın Oto Kiralama Firması’’dır.

 

2005 yılında fark yaratan projemiz ‘’Kısmet Kurumsal Üyelik Sistemi’’ hayata geçirilerek, kurum ve kuruluşların kısa dönem araç kiralamalarında özellikli hizmet ile buluşması sağlanmıştır. Bu sayede ayrıcalıklı hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi, araç filosu, müşteri memnuniyeti, konularında hızla gelişme sağlayarak, günlük ve kısa dönem araç kiralamada sektör liderliği başarısına ulaşılmıştır. Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.

 

 

 

 

Etkin çözümler projelerimiz kapsamında en iyi hizmeti, en uygun maliyetle sunmak amacıyla yine bir ilk ve eşsiz olan ‘’Kısmet Car Oto Yıkama’’ istasyonlarımız başarı ile hayata geçirilmiştir. Proje ile araçlarımız, temizlik, anti bakteriyle temizlik, kontrol ve ekspres servis aşamalarından, doğrudan kendi hizmet istasyonlarımızda geçirilerek, sağladığımız maliyet ve hızlı servis avantajlarımızla müşterilerimize doğru ve tam hizmet sunmaktayız.

 

 

 

 

Oto kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama’’ firması olarak gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, yakın gelecekte yurtdışında da ülkemizi temsil etmek için araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir.

 

             

       Etiket
 
 
 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014